Sklep miesny wyposazenie

Zanim przedsiębiorca otworzy biznes w części mięsnej, musi zadbać o dobry dom zaś jego wnętrze. Lokal powinien mieć salę sprzedażową i indywidualne pomieszczenie magazynowe, przeznaczone do przechowywania nadwyżki towaru. W stacjonarnych sklepach podawane jest wygospodarowanie dodatkowego pomieszczenia – chłodni, w którym zawsze jest niska temperatura. W krótszych placówkach taką pracę z powodzeniem mogą pełnić lodówko-zamrażarki.

Wyposażenie sklepu mięsnego w wygodny sprzęt AGD jest sprawą kluczową. Aby sklep był sprawnie, dodatkową partię towaru warto jest nosić pod chłodnią ekspozycyjną w profesjonalnej komorze. Dzięki temu już można uzupełniać braki w produkcie na sali sprzedaży, bez potrzeb występowania jej przez pracownika. Chłodnie sklepowe to najistotniejszy sprzęt w magazynie. Mamy dużo rodzajów chłodni do zbioru w dalekich rozmiarach: witryny, regały, szafy, lady chłodnicze, lady narożne i szafy podblatowe. Potrafią być przeszklone lub całe.

Multilan ActiveMultilan Active. Pasirengimas geram klausos gerinimui

Jeżeli chodzi o sprzęt mrożący, to propozycja ma się podobnie: można zakupić szafy i witryny przeszklone lub zamrażarki. Sprawdzą się również lodówko-zamrażarki. Obowiązkowym elementem umeblowania jest też krajalnica do wędlin. Warto zwrócić uwagę, lub korzysta ona noże chromowane ze zwykli nierdzewnej a czy umożliwia regulowanie grubości plastra. Powinna więcej być uczciwa w demontażu, co ułatwia utrzymanie zaopatrzenia w czystości. Oprócz tego należy zaopatrzyć sklep w noże i sterylizator do noży. W kolekcji są sterylizatory wodne i UV.

Bardziej trudni odbiorcy będą dumni z propozycji zmielenia mięsa na siedzeniu w interesie. Posłuży do tego wilk do mięsa. Określany istnieje więcej szarpakiem lub maszynką do ciała. Natomiast na ostatnim urządzenie sklepu mięsnego się nie kończy! Konieczna będzie jeszcze waga internetowa z wyświetlaczem, kloc masarski i topór do cięcia mięs z kością oraz kasa fiskalna.

Na jednym końcu trzeba wyposażyć zakład w meble. Nie obejdzie się bez mebli magazynowych i BHP, stołu ze zlewem, regałów, półek i szafek wiszących oraz pojemników na śmieci. Przydatny jest więcej stół narożny lub przyścienny. Sala sprzedaży musi być wyposażona w klimatyzację, dzięki której dopuszczalne jest organizowanie temperatury w zakładzie. Wymieniony sprzęt jest cenny, ale potrzebny w specjalnym sklepie mięsnym.