Optima erp plus

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest dać uwagę na pomysł ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to niesamowite narzędzie dla słabych oraz niewielkich firm ułatwiające zarządzanie charakterystycznymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr zaś płac, posiada także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program tenże pewno się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współprac z ustawą o rachunkowości. Wynika więc z faktu iż stanowi on na bieżąco aktualizowany z obowiązującymi przepisami. Oprócz tego jasne są w nim drugiego sposobu narzędzia do raportowania i analiz oraz dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można zarobić nie tylko wstęp do jego ważnych oraz mocnych funkcji, lecz oraz do asysty technicznej, która zapewnia rozwiązywanie tych problemów oraz wdrażanie rozwiązań dopasowanych do dużej dziedziny a instytucje. Dzięki takiemu postępowaniu, program Comarch ERP Optima może nie tylko ułatwić i poprawić funkcjonowanie poszczególnych pionów a wszystkiej firmy, lecz też przyczynić się w niscy podejście do wzmocnienia jej sukcesów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online czy też z 60-dniowego dema offline. Istnieje to niesłychanie istotne, ponieważ dzięki temu można rozpocząć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w znanej firmie. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Czerpie spośród niego obecnie ponad 60000 spółek z wielu dziedzin, co jest informacją wysokiej klasy oprogramowania. Jak pochodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób czerpiących z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.