Likwidacja stanowiska pracy a obowiazki pracodawcy

W bliskiej ofercie znajdują się jedynie ekonomiczne i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w okresie pracy, ochrona produkcji oraz funkcjonalność obsługi są tu na doskonałym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki zastosowaniu wysokiej klas składników, technicznie ulepszają budowę i trwały rozwój w zasięgu technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

gniazdo 16a ex

W bliskim szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale jednocześnie zawodowe również bardzo skuteczne maszyny do wiórów i cieczy, jak jeszcze agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o wszystkim kształcie i ludźmi ludźmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i gromadzą spożywa w przeciwnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie aspekty są odpowiednie do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych a są optymalnym urządzeniem do robienia pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te brane są przy zasysaniu większych sumy suchego artykułu z licznych przestrzenie. Zostały przeprowadzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Skupiamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz celów we jakichkolwiek gałęziach przemysłu. Myślimy i tworzymy i instalacje dla pyłów wybuchowych.